Наші заводи

ООО «ЮА-Бетон»

У травні 2015 року компанія ТОВ «ЮА-Бетон» провела запуск нового сучасного бетонного заводу виробництва Італія, оснащеного повністю автоматизованою системою приготування бетонних сумішей з комп’ютерною системою дозування всіх компонентів готової суміші.

Завод має систему контролю вологості інертних наповнювачів, що дозволяє чітко, в автоматичному режимі витримувати задану рецептуру бетонних сумішей.

Запуск європейського заводу дозволив довести виробничу потужність підприємства до 200 м³ на годину товарного бетону, що відповідає високому рівню виробництва.

Фахівці нашої лабораторії постійно працюють над розширенням асортименту продукції, що випускається. Так, завдяки раціональному підбору компонентів бетонних сумішей, а також застосуванню високоефективних добавок європейського виробництва показники водонепроникності на наших бетонах знаходяться в межах W6-W8, показники морозостійкості не менше F200, що підтверджується протоколами незалежних лабораторій.

Вхідний контроль якості сировинних матеріалів, операційний контроль бетонних і розчинних сумішей дозволяє на виході споживачеві отримувати бетони та розчини високої якості. Ми гарантуємо якість наших бетонів і розчинів.

 
вул. Київська, б. 33, Київська обл., Києво-Святошинський р-н,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 331 74 93 (067) 200 98 54 (063) 340 28 13 office@pbcbeton.com